Spojené arabské emiráty

Sharjah: nejlevnější dovolená (sleva 37%) – 11.890 Kč

Ač do emirátu Sharjah nelétají z Prahy přímé lety (podobně jako do emirátu Ras al Khaimah) je velmi dobře dostupný z mezinárodních letišť hotelovými autobusy, které Vás dovezou až k hotelu. I proto pokládám dovolenou do hotelu Citymax hotel Sharjah se super last minute slevou 37% a konečnou cenou 11.890 Kč za více než skvělou.

  • odlet v sobotu 25. listopadu
  • 3★ hotel se snídaní
  • odlet z Prahy ve 22:30
  • recenze hoetelu 7,8/10 b. (od českých návštěvníků)
  • emirát Sharjah těsně nad Dubají
  • sleva 37% (18.990 Kč >> 11.890 Kč)

Recenze hotelu

10 českých hodnotitelů, kteří v tomto hotelu svou exotickou dovolenou již strávili udělili průměrnou známku 7,8 bodů se slovními hodnoceními typu „Dovolená se nám velmi vydařila.„. I to je znakem, že v tomto případě je jak ubytování, stravování i okolí naprosto v pořádku a navíc za bezkonkurenční cenu.

Samozřejmě je nutné k ceně přičíst náklady na obědy i večeře. Konečné náklady jsou ovšem závislé na Vašich požadavcích a nárocích. Budete mít tak rozpočet za dovolenou plně pod kontrolou a je na Vás zda si zvolíte luxusní stravování a vyšší náklady nebo budete naopak šetřit a povede se Vám celkové náklady za dovolenou udržet pod cca 17.000 Kč.

Podrobnosti o pobytu v Citymax Sharjah

sae zajezd last minute

Emirát Sharjah navazuje přímo na Dubaj od severu (podrobná mapa Dubaje). Doba jízdy do Sharjahu je tak z dubajského letiště často kratší než na některá místa v Dubaji.


Sharjah: nejlevnější dovolená (sleva 37%) – 11.890 Kč
5, 1
Tajné nabídky zájezdů do Dubaje
Spojené arabské emiráty