Spojené arabské emiráty

Sharjah: nejlevnější dovolená (sleva 37%) – 11.890 Kč

Ač do emirátu Sharjah nelétají z Prahy přímé lety (podobně jako do emirátu Ras al Khaimah) je velmi dobře dostupný z mezinárodních letišť hotelovými autobusy, které Vás dovezou až k hotelu. I proto pokládám dovolenou do hotelu Citymax hotel Sharjah se super last minute slevou 37% a konečnou cenou 11.890 Kč za více než skvělou.

  • odlet v sobotu 25. listopadu
  • 3★ hotel se snídaní
  • odlet z Prahy ve 22:30
  • recenze hoetelu 7,8/10 b. (od českých návštěvníků)
  • emirát Sharjah těsně nad Dubají
  • sleva 37% (18.990 Kč >> 11.890 Kč)

Recenze hotelu

10 českých hodnotitelů, kteří v tomto hotelu svou exotickou dovolenou již strávili udělili průměrnou známku 7,8 bodů se slovními hodnoceními typu „Dovolená se nám velmi vydařila.„. I to je znakem, že v tomto případě je jak ubytování, stravování i okolí naprosto v pořádku a navíc za bezkonkurenční cenu.

Samozřejmě je nutné k ceně přičíst náklady na obědy i večeře. Konečné náklady jsou ovšem závislé na Vašich požadavcích a nárocích. Budete mít tak rozpočet za dovolenou plně pod kontrolou a je na Vás zda si zvolíte luxusní stravování a vyšší náklady nebo budete naopak šetřit a povede se Vám celkové náklady za dovolenou udržet pod cca 17.000 Kč.

sae zajezd last minute

Emirát Sharjah navazuje přímo na Dubaj od severu (podrobná mapa Dubaje). Doba jízdy do Sharjahu je tak z dubajského letiště často kratší než na některá místa v Dubaji.


Sharjah: nejlevnější dovolená (sleva 37%) – 11.890 Kč
5, 1
Tajné nabídky zájezdů do Dubaje
Spojené arabské emiráty