Spojené arabské emiráty

Letenky z Prahy do Ras Al Khaimah

Na trase letu mezi Prahou a letištěm v arabském Ras al Khaimah létá aktuálně neuvěřitelných 5 leteckých společností. Samozřejmě jde ve většině případů o lety s mezipřistáním. Existuje ale i možnost přímého letu a to buď z letiště přímo v Praze či z polského letiště v Katovicích. Na obou linkách lze zakoupit přímé letenky od české letecké společnosti Smart Wings.

Za tuto zpáteční letenku (doba letu je přes pěl a půl hodiny) zaplatíte mezi 8.400 Kč až 9.200 Kč v klasické economy třídě. Samozřejmě můžete zakoupit levnější letenky na přímé lince do Dubaje a následně se do tohoto severně ležícího emirátů dopravit taxíkem či autobusem. Volba je již jen na Vás.

Do Ras Al Khaimah je už dva roky možné zaletět si na přímých letech z letiště v Praze. Odlety z Prahy nastávají každé pondělí, tedy jednou týdně.

Přes 5 hodin dlouhé lety budou operovány leteckou společností Travel Service, potažmo jejich pravidelnou linkovou pod značkou – SmartWings. Na trase mezi Prahou a letištěm v Ras Al Khaimah
bude nasazen menší Boeing 737 verze 800 se 189 sedadly. Na extra velký komfort, který získáte s Emirates proto nečekejte. Ceny se mi zatím nepodařilo zjistit. jakmile je zjistím zveřejním je.

A co Vy? Láká Vás dovolená u písečného pobřeží v Ras al Khaimah či raději zvolíte klasickou Dubaj s obřími nákupními resorty a Dubai Mall? Napište do komentářů jaký je Váš názor na tuto destinaci. Pomůžete tak ostatním cestovatelům. Děkuji.Letenky z Prahy do Ras Al Khaimah
5, 2
Tajné nabídky zájezdů do Dubaje
Spojené arabské emiráty