Spojené arabské emiráty

Letenky do Abú Dhabí s flyNiki od listopadu

Od listopadu vznikne nové letecké spojení ze střední Evropy do Spojených arabských emirátů. Společnost flyNiki dnes oznámila otevření nové trasy mezi Vídní a arabských Abú Dhabí.

Letecké spojení mezi Vídní a Abú Dhabí je výhodné především z hlediska transferu cestujících mezi Evropou a Asií či Austrálií.

Airbus A320

Lety budou operovány letadly Airbus A320, které v letadlovém parku flyNiki dominují. Cestující se na této lince mohou výjimečně těšit i na business sedadla, což je vzhledem k oběma destinacím které tato linka spojuje správná volba.

Společnost flyNiki

Letecká společnost flyNiki je rádoby letecká společnost vlastněná německou Air Berlin. Jedná se o společnost založenou známým závodníkem Formule 1 Niki Laudou, po němž je také pojmenována.

Po odkoupení společností Air Berlin se jedná o jednu z nejúspěšnějších leteckých společností nejen v Německu. Službami se jedná o jakousi polo-nízkonákladovku, která není extrémně drahá a zároveň zde není vytvářen takový tlak na cestující.Letenky do Abú Dhabí s flyNiki od listopadu
5, 2
Tajné nabídky zájezdů do Dubaje
Spojené arabské emiráty