Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty – letenka

O zrušení víza do Spojených arabských emirátů jsme Vás informovali v březnu. Samotné snížení poplatků za vstup do země učinilo ze SAE opět o něco více populární destinaci. Kolik ale stojí zakoupení letenky z Prahy do Arabských emirátů? Srovnání nabízíme v tomto článku.

Informace o letence do SAE

Na téměř šestihodinovém letu se servis a zábavní systém velmi liší v závislosti na letecké společnosti a výbavě letadla. U Smart Wings poletíte stejnými letadly, která létají do Chorvatska a Řecka z čehož se odvíjí i komfort při letu. Na druhou stranu u letecké společnosti Emirates poletíte z brusu novým Airbusem A 380 s prvotřídním zábavním systémem zabudovaným do sedadla před Vámi.

Let Vám uteče jako voda a doslova se Vám nebude chtít jít ven z letadla. Za tento komfort si ovšem něco málo připlatíte. Volba zda raději na letence ušetříte nebo si i let do Emirátů užijete je už zcela na Vás.

Letecká společnost do Emirátů

Přímé letenky z Prahy do Dubaje i Abú Dhabi můžete aktuálně zakoupit hned od tří leteckých společností. Smart Wings, Fly Dubai a Emirates. Ceny se pohybují od 5 500 Kč za zpáteční letenku až po přibližně 10 000 Kč v závislosti na sezonnosti a počtu dní před odletem, kdy letenku kupujete.

Platí, že s čím větším předstihem letenku koupíte, tím levnější bude! Proto s nákupem příliš neotálejte.Spojené arabské emiráty – letenka
5, 1
Tajné nabídky zájezdů do Dubaje
Spojené arabské emiráty