Spojené arabské emiráty

Ubytování v Dubaji

Ubytování v Dubaji je typické obřími hotelovými komplexy. Pro mě osobně připomínají dubajské hotely nejvíce panelákové sídliště a rozhodně nečekejte nějaké útulné rodinné hotýlky. Vzhledem k tomu, že při zakoupení zájezdu od CK za 10.290 Kč, kdy máte v ceně zpáteční letenky z Prahy + snídaní + ubytování na 4 dny není lehké najít srovnatelné ubytování, které by vyšlo finančně výhodněji.

Samozřejmě je situace jiná pokud hledáte zážitek v podobně Hilton hotelu Jumeirah, který se řadí mezi ty nejluxusnější na celém světě. Nocování na 8 nocí za dvoulůžkový pokoj v tomto případě vychází včetně snídaně na 41.680 Kč.

Podobná situace je v případě touhy pobýt v super luxusním Burj al Arab hotelu plachetnicového tvaru, který je jeden z hlavních symbolů celého arabského světa. Za 8 dní dlouhý pobyt zaplatíte pro dvě osoby 238.000 Kč. V obou těchto případech či při pobytech delších 10 dnů se vyplatí kupovat hotely přímo.

Nejlevnější & nejnižší cena ubytování

Aktuálně nejlevnější možné ubytování v celé Dubaji vychází na 2.700 Kč pro jednoho muže ve čtyřlůžkovém sdíleném pokoji. 8 dní v California hostelu v Dubaji je ovšem určeno spíše pro single cestovatele kterým jen tak něco nevadí. Těžko totiž odhadovat k do s vámi bude na pokoji. Tento hostel má ovšem velmi slušné hodnocení 9,1/10 bodů a skvělou dostupnost metrem přímo do centra.

Nejlevnější dvoulůžkové ubytování

Pro páry je aktuálně nejlevnější OYO 119 Suba Star hotel, který se nachází v oblasti Naifa podle fotografií vypadá jako menší zařízení s parádním hodnocením 8,5/10 bodů. Za 8 nocí včetně možnosti storna až do poslední chvíle zaplatíte 6.146 Kč. Tedy cca 3.050 Kč na osobu v soukromém apartmánu s manželskou postelí jen a pouze pro Vás.

Vybrali byste si z nabídky ubytování v Dubaji nebo raději volíte organizaci od cestovní kanceláře? Spojené arabské emiráty jsou skvělou destinací pro cestování na vlastní pěst. Stačí koupit letenku + ubytování a bez nutnosti zařizovat víza můžete ihned druhý den odletět.

Levné ubytování v Dubaji


Ubytování v Dubaji
5, 1
Tajné nabídky zájezdů do Dubaje
Spojené arabské emiráty