Spojené arabské emiráty

Dubaj: odlet z Ostravy

Existuje letecká společnost, která nabízí odlety z Ostravy přímo do Dubaje respektive kamkoliv do Spojených arabských emirátů? Hledáte možnosti odletů do Dubaje z Ostravy? Srovnání leteckých společností a cestovních kanceláří naleznete v tomto článku.

Cestovní kanceláře

Cestovní kanceláře nabízí přímé letecké zájezdy mezi Ostravou a Dubaji. Nejlevnější z nich vychází se slevou last minute na cca 13.000 Kč. Jedná se obvykle o 5 dní dlouhé pobyty se snídaní. Za zájezdy z Ostravy na týden a se stravováním All Inclusive vychází na částky kolem 23.000 Kč.

>> Dovolená z Ostravy do Dubaje <<

Letenka + ubytování

Letecká společnost, která nabízí letenku z Ostravy do Dubaje je jen jedna = ČSA. České aerolinie ovšem neumožňují přímý let, jedná se o lety z Ostravy do Prahy a následně z Prahy do Dubaje zakoupené v jedné rezervaci. V Praze je obvykle mezipřistání přibližně 2-4 hodiny dlouhé v závislosti na daném termínu. Celková cena letenky se pohybuje od 9.100 Kč výše.

Srovnání

Pokud jste cenově orientovaní cestovatelé s velkou flexibilitou a zkušenostmi určitě bych doporučil využít letenky od ČSA a sehnat si odpovídající hotel v Dubaji. Výhodou je, že si můžete naplánovat délku pobytu dle vašich preferencí.

Naopak pokud nejste příliš zcestovalí a nechcete se přepravovat dlouhou využijte cestovních kanceláří na přímé lince Praha – Dubaj a zakupte celý balíček včetně hotelu za oněch 13.000 Kč.

Detail akční letenky

Odlety z Ostravy do Dubaje


Dubaj: odlet z Ostravy
5, 1
Tajné nabídky zájezdů do Dubaje
Spojené arabské emiráty