Spojené arabské emiráty

Délka letu z Prahy do Dubaje

Samotná délka letu v hodinách z České republiky do Spojených arabských emirátů je obvykle udávána na 6 hodin. I tak to má na svých oficiálních stránkách uvedena letecká společnost Emirates, která v současné době (červen 2017) jako jediná operuje přímé lety mezi Prahou a Dubají. Více podrobností o době letu z Prahy do Dubaje.

Odlet z letiště Václava Havla Praha a přílet na Terminál 3 v Dubaji

Jedná se ovšem o čistý čas ve vzduchu. K tomuto údaji je ještě nutné připočítat dobu pojíždění, které je v podmínkách pražského letiště mezi 15 – 30 minutami v závislosti na provozu. Mezinárodní letiště v Dubaji je sice rozlehlé, ovšem Terminál 3 je dobře umístěn a doba pojíždění po přistání je zde maximálně 30 minut.

Typ letadla na letu do SAE

Pokud zakoupíte zájezd přes cestovní agenturu do Spojených arabských emirátů, poletíte pravděpodobně se společností Travel Service, která také do Spojených arabských emirátů letecky léta. V tomto případě si prožijete 6-ti hodinový let do SAE na palubách Boeingu 737 – 800 pro 189 cestujících bez jakéhokoliv zábavního systému či obrazovek. Pokud ovšem zakoupíte letenku přes Emirates (ceny začínají na hranici 10.000 Kč).

Nejnovější entertainment system na palubách samozřejmostí

Nejnovější entertainment system na palubách samozřejmostí

Společnost Emirates

Pakliže zvolíte společnost Emirates vychutnáte si let na palubách letadel Boeing 777 – 300 ER. Které mají prvotřídní vybavení i prvotřídní obsluhu. Společnost Emirates se řadí mezi TOP letecké společnosti světa a proto je let s nimi opravdu zážitek. Kulinářské rarity, hudba, pohodlná sedadla i mnoho filmů a seriálů Vám let velmi zpříjemní a uteče jako voda. Další informace o Spojených arabských emirátech.


Délka letu z Prahy do Dubaje
4, 3
Tajné nabídky zájezdů do Dubaje
Spojené arabské emiráty