Spojené arabské emiráty

All Inclusive zájezdy: srovnání

Pokud je země, která v posledních letech na rozmachu skutečně získává, tak to jsou právě SAE, tedy Spojené arabské emiráty. All Inclusive zájezdy v arabském podání jsou plné exotických plodů a pochutin. Ceny oproti zájezdům bez stravy nejsou navíc o tolik dražší. Pokud byste se pokoušeli stravovat na vlastní pěst může se Vám zájezd dost prodražit.

Popularita Emirátů stále roste, díky podnebí, nádherných pláží, špičkových hotelových komplexů, samozřejmě i díky nádechu exotiky.

Emiráty jaro, podzim

V tomto ohledu jsou zájezdy do Spojených arabských emirátů velmi vyhledávanou alternativou k běžným evropským, nebo africkým destinacím. Kromě toho je tato země možností, jak trávit chladné jaro nebo studený podzim v teple.

Zájezdy do Dubaje

Z hlediska konkrétních destinací samozřejmě vede jedna jediná, a to je Dubaj. Právě sem jsou totiž Spojené arabské emiráty zájezdy nejčastěji vypravovány, a ročně je tak k dispozici přes 40 000 různých termínů, hotelů, délek dovolených, nebo i konkrétně koncipovaných zájezdů jako takových. Ceny All Inclusive začínají na částkách kolem 15 000 Kč.

Zájezdy do Abú Dhabí

Ostatně není se čemu divit, jelikož právě Dubaj si za posledních několik let získal pověst dokonalého střediska, kam by měly Spojené arabské emiráty zájezdy vždy směřovat. Mimo této lokality ale zaujmou i mnohé další. Druhým nejčastěji navštěvovaným městem je poté Abu Dhabi, tedy hlavní město samotné země.

Na zájezdu v Dubaji si můžete i zalyžovat

Na zájezdu v Dubaji si můžete i zalyžovat

Zájezdy Adžman

Jsou však i další destinace, kam mohou Spojené arabské emiráty zájezdy směřovat. Mezi jedny z nich tak patří lokality jako Adžman, Sharjah, nebo také Ras Al Khaimah, popřípadě Fujairah. Všude je na turisty připraven odpovídající komfort, a to hlavně v podobě velmi dobrých a kvalitních hotelů, které jsou doplňovány nádhernými plážemi.

Doprava

Navíc turisté Spojené arabské emiráty zájezdy oceňují i díky snadné dostupnosti, a to letadlem v podobě přímé v případě Prahy a dalších nepřímých linek z některého z tuzemských letišť (Praha, Brno, Ostrava). Samozřejmě ne všechny společnosti jsou stejné, ale pokud jsou Spojené arabské emiráty zájezdy zařizovány spolu s leteckou společností Emirates, lze se těšit na samotný komfort již během letu, a ve všem pokračovat i po samotném přistání.All Inclusive zájezdy: srovnání
5, 1
Tajné nabídky zájezdů do Dubaje
Spojené arabské emiráty